Chceš vedieť ako žiť zdravo, získať tipy na chutné recepty a pritom vyzerať dobre ? + ZDARMA "5 TIPOV AKO ŽIŤ FRESH"

Zažite celosvetovú oslavu chutného jedla 21. mája 2016 v Košiciach a podporte myšlienku šéfkuchára Jamie Olivera

 

Food Revolution Day organizuje Jamie Oliver Food Foundation prostredníctvom svojich Ambasádorov po celom svete.

Počas Food revolution day Košice 2016 sa určite nebudete nudiť!

Práve naopak, nebudete vedieť kam skôr a budete chcieť zažiť úplne všetko :) 

Je pre vás pripravená na celý deň Škola varenia, ktorú povedie Jozef Hromják (šéfkuchár a člen Národného tímu kuchárov) a Tomáš Jakab (držiteľ ocenenia VÍŤAZ Košický kuchár 2015).

 

Aby ste si jedlo vychutnali, sú pripravené v programe aj besedy, panelové diskusie s odborníkmi na zdravú výživu, foodblogermi, Podnikateľkou Slovenska 2013 atď. Dozviete sa viac o etikete stolovania a budete aj pri krste knihy Ako ušetriť pri nákupe v potravinách, ktorej autorkou je Janka Chytráčková a krstiť bude Dohliadač.sk.

→ Celý program k udalosti Food revolution Day nájdete TU ←

 

Je to nádherná príležitosť v Košiciach práve počas Food revolution day predstaviť lokálnych výrobcov chutných produktov. Niektorí na tomto podujatí budú mať svoju premiéru (uvidíte ich a ochutnáte ich dobroty exkluzívne prvý krát).

Food revolution day Košice 2016 sa koná 21. mája 2016 v Kulturparku, v galérii Alfa.

Vstupné sú 2€.


Začiatok podujatia je o 10:00, kedy sa začína školou varenia- pečenie domáceho chlebíka a koniec je o 17:00 žrebovanie cien, kde sú zapojení všetci návštevníci, ktorí na podujatie prídu. Hlavnou cenou je Dovolenka v hodnote 300€ od CK FRANKA TOUR. Vďaka hlavnému partnerovi podujatia tak získate gastronomické zážitky počas krásnej dovolenky pri mori a ochutnáte skvosty zahraničnej kuchyne.

Partnerom podujatia je aj Ryba Košice, ktorá v tomto roku oslavuje 70. výročie. To, čo nás spojilo je idea podpory zdravého životného štýlu a budovanie zdravých návykov pri stravovaní (a to nielen detí).

Organizátormi tohto podujatia pre milovníkov dobrého jedla sú zijemeFRESH.sk a varimeinak.sk.

Viac o Food revolution day Košice 2016 sa dozviete kliknutím TU. 

MY na Food Revolution Day Košice 2016 určite ideme a VY ?
Tešíme sa na vás a na to, že si spoločne vychutnáme kvalitné a chutné jedlo pod záštitou Ambasádorov Food Foundation Jamie Olivera.

 

Páčil sa ti tento článok? Prihlás sa na odber (je to ZDARMA!)Vďaka Tomášovi (žijemeFRESH) sa mi podarilo schudnúť 2 veľkosti a dnes si v obchode sebavedomo s úsmevom kúpim akékoľvek oblečenie, ktoré sa mi páči.

- Ing. Janka Chytráčková
mentorka v oblasti sebavedomia, komunikácie a self- marketingu www.jankachytrackova.sk
Ing. Janka Chytráčková
Všetky referencie >>>